به وب سایت شرکت خدمات گستر ویرا همراه خوش آمدید

مستر میوه

پروژه ها

مستر میوه

com.mrmiveh.customer512

معرفی اپلیکیشن مستر میوه:

مستر میوه یک اپلیکیشن سفارش میوه است که به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن میوه های دستچین شده سفارش دهید و در هر نقطه ای در تهران آنرا تحویل بگیرید.

ما مستر میوه رو بهتون معرفی می کنیم که خرید میوه هاتون رو بسپارید به ما … خبر خوب اینکه با مستر میوه می تونید یک سبد میوه سفارش بدید که با میوه های دستچین شده و شسته شده (در محیطی بهداشتی) اون رو به عزیزانتان هدیه بدید.

محصولات ما تحت اپلیکیشن مسترمیوه:

میوه، صیفی و سبزیجات: می توانید از ساعت 9 تا 19 هر روز بر اساس وزن و درجه کیفیت مورد نظر سفارش خود را ثبت نمایید و در کمترین زمان و شیک ترین بسته بندی در هر نقطه از تهران که بخواهید از همیاران مستر میوه تحویل بگیرید.

سبدهای ویژه:

سبد میوه مجالس: تا به حال به این فکر کردین که موقع مهمانی رفتن یا حتی یک دعوت کاری خاص، به جای شیرینی و شکلات و … یک سبد میوه تر و تازه و شیک هدیه بگیرید؟

سبد میوه تولد: اگر قصد دارید در جشن تولد عزیزانتون سنگ تموم بگذارید در کنار کیک تولد یک سبد میوه ویژه تولد هم قرار دهید تا مراسم تولد رو با سلامتی پیوند بزنید.

سبد میوه نذورات و خیرات: حتی این امکان را دارید که نذر و خیراتتون رو با میوه های شیک، شسته و بسته بندی شده در هر جایی که مد نظر دارید توزیع کنید.

برخی امکانات محصول

اپلیکیشن مستر میوه دارای یک رابط کاربری کارا می باشد که بصورت بهینه طراحی شده که در عین زیبایی و سادگی کاربر بتواند به بخش های مختلف اپلیکیشن دسترسی راحت داشته باشد. در صفحه اصلی اپلیکیشن دسته بندی های مختلف انجام شده که شامل میوه، سبزیجات، صیفی جات، بسته های خاص، میوه خشک و … میباشد.

قابل استفاده برای همه کاربران

برنامه نویسی android و iOS بصورت کاملا واگنش گرا (Responsive) و با زبان های برنامه نویسی Native طراحی و اجرا شده است همچنین در این اپلیکیشن ها اصول تجربه کاربری رعایت شده است همچنین همراه با وب سایت فروشگاهی که وب سرویس های آن توسط فریم ورک لاراول و یا کدایگنایتر نوشته شده که تمامی این پلتفرم ها توسط پنل مدیریتی کاملی کنترل خواهد شد.

نکات کلیدی این پروژه

این پروژه بصورت کامل از صفر تا 100 از ایده تا رسیدن به محصول سپس طی نمودن پروسه برندینگ و مارکتینگ و اجرای آن توسط شرکت خدمات گستر ویرا همراه انجام شده است.

پشتیبانی فوق العاده

تیم حرفه ای

اجرای سریع